Правила та Умови, політика конфіденційності

Розміщуючи оголошення на сайті yampil.com.ua, Ви приймаєте наступні Умови використання сайту:

Подальше використання сайту можливе лише при згоді з цими умовами, при цьому Адміністрація сайту залишає за собою право змінювати зміст Умов використання сайту в будь-який момент.

Сайт yampil.com.ua не є засобом масової інформації, є відкритим для всіх бажаючих розмістити своє оголошення, в разі, якщо дане оголошення не порушує Правил публікації оголошень.

Розміщуючи Ваше оголошення, Ви несете повну відповідальність за його зміст, достовірність та за можливі наслідки його публікації.

yampil.com.ua залишає за собою право не публікувати або видаляти оголошення, що порушують Правила публікації оголошень та/або норми чинного законодавства.

Весь зміст сайту yampil.com.ua охороняється авторським правом, законодавством у галузі охорони прав інтелектуальної власності. Користувач не можете копіювати, відтворювати, поширювати, дублювати, зберігати в електронному вигляді, передавати або використовувати жодну з частин сайту yampil.com.ua і розміщеної на ньому інформації в комерційних цілях.

Якщо Ви повідомляєте yampil.com.ua недостовірну контактну інформацію або користуєтеся сайтом під чужим ім’ям, адміністрація сайту залишає за собою право передачі Ваших даних і IP адреси потерпілій стороні, її представникам або юридичним особам.

Адміністрація сайту попереджає всіх, хто бажає скористатися опублікованою інформацією, про необхідність проведення ретельної перевірки фактів, викладених в опублікованій інформації, перед тим, як укладати будь-які угоди. При виникненні найменших сумнівів звертайтеся за допомогою до юриста або адміністрації сайту.

yampil.com.ua не несе відповідальності за точність або достовірність наданої інформації і не дає жодних гарантій, усних або письмових, пов’язаних з публікацією оголошень користувачів.

Ми не несемо ніякої відповідальності за розміщення незаконної, загрозливої, образливої, такої, що дискредитує або непристойної інформації, або матеріалів, які порушують або зазіхають на права будь-якої особи, включаючи будь-яку передачу даних, що заохочують або провокують поведінку, які призвели б до злочину, дали б можливісь притягнення до цивільної відповідальності або інакше порушили правові норми.

yampil.com.ua знімає з себе будь-яку відповідальність перед подавачами оголошень, читачами і особами, які користуються опублікованою інформацією за будь-яку шкоду, заподіяну як в результаті недбалості, помилки, пропуску, так і будь-яких інших обставин, що виникли з вини подавачів інформації, рекламних агентів, рекламних агентств або ж інших осіб, які надали інформацію для публікації.

Адміністрація сайту ні за яких умов не несе відповідальності за зміст інформації, наданої Користувачем, включаючи відшкодування збитків, що сталися в результаті виходу з обігу, втрати даних або в зв’язку з переглядом, використанням або роботою веб-сайту або його змісту. Деякі сторінки сайту можуть містити технічні неточності та друкарські помилки. Інформація на сайті підлягає оновленню і в будь-який момент може стати застарілою. Ми не несемо відповідальності за збереження інформації.

Сайт yampil.com.ua містить посилання на інші сайти, які підтримуються третіми особами. Такі сайти не підлягають нашому контролю, і ми не несемо відповідальність за зміст (включаючи точність, законність або пристойність) будь-якого представленого сайту або посилань, розміщених на цьому сайті. Посилання на інші сайти розміщуються на yampil.com.ua лише для зручності користувачів, та не мають на увазі того, що їх зміст схвалено Адміністрацією сайту. Ми не несемо відповідальності за авторські права будь-якого сайту, посилання на який знаходиться на yampil.com.ua.

yampil.com.ua не гарантує відсутність проблем і помилок при роботі сайту, а також того, що неполадки будуть усунені. Ви повністю несете відповідальність за здійснення технологічних процесів і контролю, які відповідають Вашим специфічним вимогам по точності введених і виведених даних, а також за підтримку і своєчасне оновлення засобів для відновлення втрачених даних.

Користуючись сайтом yampil.com.ua, Ви погоджуєтесь:

— Не опубліковувати або передавати будь-яку незаконну, загрозливу, образливу, таку,яка дискредитує або непристойну інформацію, чи матеріали будь-якого виду, що порушують або посягають на права іншої особи, включаючи будь-яку передачу даних які заохочують або провокують поведінку, яка
привела б до кримінального злочину, дала б можливість притягнення до цивільної відповідальності
або інакше порушила чинні правові норми.

— Не опубліковувати або передавати матеріали, що порушують або посягають на права іншої особи, матеріали,які
порушують права на публічне використання, або які захищені авторським правом, правом на торгову
марку, або будь-яке інше право на власність, а також запозичувати матеріали без попереднього
згоди законного власника або відповідного представника.

— Не опубліковувати або передавати будь-які матеріали, що містять віруси та інші деструктивні елементи.

— Не завантажувати будь-який файл, опублікований іншим користувачем, будучи обізнаним або припускаючи,
що поширення даного файлу подібним чином є незаконним.

Використовуючи Сайт yampil.com.ua, Користувач зобов’язується:

— Не використовувати автоматичні програми для отримання доступу на Сайт і / або публікації оголошень.

— Не вживати ніяких дій, які можуть привести до непропорційно великого навантаження на
інфраструктуру Сайту.

— Не перешкоджати і не намагатися перешкоджати роботі Сайту або функціонуванню його автоматичних
систем або процесів з метою перешкодити або обмежити доступ на Сайт.

— Не застосовувати електронну адресу інших користувачів для цілей прямої рекламної розсилки або інший
спосіб для отримання небажаних повідомлень.

— Не розміщувати неправдиву інформацію про третіх осіб або інформацію, що порочить третіх осіб.

yampil.com.ua залишає за собою право на власний розсуд припинити доступ до Сайту та / або його частин для Користувача, що порушує ці Умови. У разі злісного порушення цих Умов, адміністрація сайту залишає за собою право вжити додаткових заходів щодо обмеження шкідливих дій Користувача, включаючи видалення всіх оголошень Користувача з Сайту і передачу даних Користувача потерпілій стороні та/або правоохоронним органам.

yampil.com.ua зобов’язується не передавати електронні адреси користувачів третій стороні, за винятком випадків грубого порушення Користувачем цих Умов. У разі грубого порушення Користувачем цих Умов Адміністрація сайту залишає за собою право передати дані Користувача потерпілій стороні та/або правоохоронним органам.

logo-white(small)

Безкоштовна дошка огололень м. Ямпіль.                          Сайт розроблено студією “Fat Bat”. 2018 р.